1462029218_e-news.su_orig-710x3981462028057-1462027848

Польський журнал Tygodnik Przegląd (Тижневий огляд) використав фотографії українців з Євромайдану у досить образливий спосіб. Видання зобразило активістів бідними заробітчанами.

Журнал придбав кілька фото української молоді з табличками, які ті тримали у руках, позуючи для проекту фотографа та співробітника агенції Redux Джонатана Борзикі, пише "Українська правда. Життя", передає Корупція.Інфо

На табличках був напис:

"Я — українець, і я не можу лишатись спокійним" (I'm Ukrainian, I cannot keep calm).

Водночас фоторедактори Tygodnik Przegląd "дали" українцям у руки таблички з новим написами: "Візьмусь за будь-яку роботу" та "Шукаю роботу".

Ними проілюстрували статтю за лютий 2016 року "Мільйон українців будує Польщу".

Таким зображеннями польський журнал проілюстрував статтю про українських заробітчан, які не можуть знайти роботу на батьківщині.

Сам же автор оригінальної серії Джонатан Борзик заявив, що польські журналісти своїми діями спаплюжили не лише його професійну честь, а й гідність хлопців та дівчат, які погодилися сфотографуватися для проекту.

Фотографії зображують людей, які зібралися на Майдані під час революції, вони зголосилися позувати мені, бо мали патріотичні почуття до України, і проект був зроблений саме для цього. Моєї ідеєю було показати це почуття. Обкладинка польського журналу вщент знищила це почуття. Це робота у фотошопі, яка надала фотографіям зовсім іншого змісту: герої моїх портретів раптом стали безробітними, і це образа — як для моєї професійності, так і для цих людей,
— наголосив фотограф.

Він закликав агентство захистити свої права та права людей, чиї портрети кардинально змінили.

681992_1434588