Міністр оборони України Степан Полторак провів зустріч із представниками Конгресу США Вільямом Флоресом та Ендрю Харрісом. У ході розмови сторони обговорили ситуацію на Донбасі, стан відведення військ та питання надання Україні летальної зброї.

Про це міністр повідомив на своїй сторінці у Facebook, передає Корупція.Інфо.

Степан Полторак зазначив, що російська агресія – виклик не лише Україні, а й ЄС та країнам НАТО.У свою чергу конгресмен Вільям Флорес запевнив у подальшій підтримці, яку надаватиме США Україні як на політичній арені, так і в нагальних потребах.
"Американці вражені стійкістю українців та їхнім прагненням до незалежності та європейського майбутнього", – зазначив Флорес.

Він також додав: "Конгрес США підтримує Україну на законодавчому рівні, в тому числі й у питаннях підтримання та продовження санкцій проти РФ".

Полторак зазначив, що у ході зустрічі сторони також обговорили питання щодо нагальних потреб українського війська, аби допомога, яка надходить та в подальшому надаватиметься партнерами, була актуальною. "Такою, якої потребує українська армія сьогодні", – написав Полторак.‡агрузка...