02c499500e5bdec0cb1ca9030ce39b351437485411

Міністру оборони України Степану Полтораку раптово стало погано на полігоні Широкий Лан, куди він супроводжував сьогодні, 21 липня, Президента України в робочій поїздці. Міністр втратив свідомість, його відкачували військові медики.

Новину повідомляють місцеві ЗМІ з посиланням на власні джерела серед осіб, наближених до Президента, передає Корупція.Інфо.

Міністр оборони України Степан Полторак разом з Главою України та іншими високопоставленими особами саме спостерігали за військовими навчаннями на полігоні Широкий Лан на Миколаївщині. Стояла неймовірна спека і Полтораку раптово стало погано.«Він опинився в непритомному стані. Військові медики, які також беруть участь у заході взялися надавати генералу першу медичну допомогу», – повідомило джерело.

Медикам вдалося стабілізувати стан Міністра і привести його до тями. Як з’ясувалося пізніше, причиною поганого самопочуття Полторака стали стрибки артеріального тиску, викликані, швидше за все, хвилюванням і спекою. Чи продовжив Міністр брати участь у заходах Президента України на Миколаївщині, не повідомляється. 

Нагадаємо, 3 батальйони та 1 дивізіон морських піхотинців, підкріплених військовою технікою, вирушили в Маріуполь. В дальню путь їх проводжав Президент України Петро Порошенко.‡агрузка...