Міністр оборони України Степан Полторак в ексклюзивному інтерв’ю «5 каналу» заявив, що комплексний пакет допомоги НАТО для України, який був схвалений у Варшаві, є проривом у співпраці з представниками Альянсу , зазначають Патріоти України.. – повідомляє Корупція.Інфо

«Проривом в першу чергу можна назвати прийняття комплексного пакета допомоги. У нас такого ще не було, він передбачає 13 напрямків, дуже серйозно. Тобто починаючи від допомоги в розбудові Збройних сил, кібербезпеки, і зв’язок, і медицина, і логістика, практично всі напрямки діяльності Збройних сил», – наголосив Полторак.

Він також підкреслив, що Україна отримує серйозну підтримку з боку держав-партнерів.

«І не лише в рамках комплексного пакету допомоги. У нас є дуже багато сумісних навчань, які сплановані були й проведені. У нас працює практично на повну потужність наша литовсько-польсько-українська бригада. До речі, до складу її входить 45 військовослужбовців Збройних сил України.

Нам надають допомогу представники Альянсу, до речі, у 2016 році 29 представників Альянсу надавали нам дорадчу допомогу і працювали в Міноборони якраз саме у прийнятті стратегічних оборонних документів при реформуванні Міноборони й збройних сил. Наприкінці року почали працювати радники стратегічного рівня США, Великої Британії, Канади, Литви, які, до речі, надають мені дуже серйозну допомогу», – сказав Полторак.