Ні для кого не секрет, що наразі одна з найскладніших ситуацій на фронті залишається під Бахмутом, де українські військові мужньо тримають оборону та щодня відбивають десятки ворожих атак. Земля під Бахмутом повністю вкрила тілами окупантів. Деякі загарбники імітують, що загинули, кілька годин ховаючись за трупами. 

Про це повідомляє воїн 93-ої омбр з нікнеймом “твій друг Стус”. 
 
Росія стягнула багато особового складу на цей напрямок, але результативності на полі бою їй це не додає. 

“День майже безперервних боїв. Шокує те, скільки окупаційна армія нагнала сюди людей, наростає все більше. Полонені зеки називають цифру у 2 тисячі людей на всю ділянку. Вже починаєш в це вірити. Зараз все стає схожим на хроніки з другої світової, окупантами вкрита вся земля”, – розповів воїн. 

За його словами, окупанти йдуть у бій групами по 10 осіб. Повертаються лише четверо. Одразу в бій йде інша група, ситуація повторюється. 

“В такому форматі відбувається день. Інколи вони переповзають своїх мертвих дружків і починають рити майже під ними, щоб вижити. Буває, лягають біля мертвих і лежать годинами”, – додав воїн. 

 
Це вкотре доводить те, що так звана “друга армія світу” попри свою кількісну перевагу не може перемогти чи бодай досягти мінімальних успіхів, коли проти них стоять українські воїни.