На Житомирщині у райцентрі Романів під час пожежі у житловому будинку загинула трирічна дитина.

Дим та полум’я, що виривалися з будинку, де мешкала матір з двома дітьми, побачили сусіди й одразу кинулися на допомогу. З дому витягли двох непритомних жінок. А от до кімнати з дітьми – дістатися не змогли. Малюків – виносили з будинку рятувальники. Хлопчик був вже без ознак життя. Дівчинку ж доправили до лікарні. Також у шпиталі нині мати дітей та її подруга. Вже встановлено, що жінки були напідпитку. Припускають, що полягали спати, не виключивши газову плитку, на якій стояла каструля. Поліція відкрила провадження за фактом загибелі дитини. Розслідуватимуть і бездіяльність соцслужб. Адже до них неодноразово зверталися і родичі й сусіди – жалілися, що діти ростуть без догляду.

“Між  ліжками на підлозі знайшли одну дитину, друга дитина була під диваном. Попередньо  ймовірна причина порушення експлуатації  газових  приладів. Попередньо  є  та причина що  коли стояло  щось на газовій плиті воно загорілося”, – сказав начальник Романівського районного  сектору ДСНС у Житомирській області Василь Гурін.

Нагадаємо, що 1 листопада, в Києві ліквідували масштабну пожежу на даху 6-поверхового будинку на вулиці Пирогова, 2, у Шевченківському районі. Пожежа розпочалася близько дев’ятої години вечора четверга. На її ліквідацію знадобилося чотири години. Горіло близько 100 квадратних метрів даху. Під час гасіння взагалі довелося розібрати 300 кв м обгорілих конструкцій будинку.