На початку листопада під сильний обстріл Збройних сил України потрапили сотні мобілізованих з РФ, яких кинули на утримування окупованих територій в районі Сватового Луганської області.

“У них був батальйон 500 з гаком осіб, залишилася невелика група з 30 осіб, яка зараз розбрелася”, – , розповів російський журналіст Олексій Левченко в інтерв’ю Радіо НВ.

Посилаючись на дані, отримані від солдатів РФ, які вижили під час обстрілів під Сватовим, журналіст розповів, що хтось дістався Бєлгородської області, хтось залишився десь у Луганській області.

“Наскільки точна цифра, один із солдатів, Олексій Агафонов, розповідає, що можливо більше 500 загиблих. Тут нам складно говорити, так це чи ні, тому що зрозуміло, що і йому на передовій, напевно, теж складно оцінити реальний масштаб втрат, він просто бачить, що він великий, бачить, що з його товаришів по службі залишилося дуже мало людей”, — говорить співрозмовник.

Він пояснив, що Кремль кинув без будь-якої підготовки на лінію фронту сотні мобілізованих росіян для утримування окупованих територій в Луганській області.

“Якщо говорити про те, що нам вдалося встановити, ми абсолютно точно можемо встановити, що в район Сватового прямувало багато груп мобілізованих <…> “, — додав Левченко.

Але насправді і до цього великі групи мобілізованих відправлялися під Сватове і вже були свідчення про великі жертви, що мобілізованих використовують на передовій як гарматне м’ясо.