Епідемія кронавірусу — одна з найважливіших тем, яку активно обговорють українці, не приховуючи своє занепокоєння. На тлі загострення ситуації з новим вірусом багато представників вітчизняного шоубізнесу намагаються заспокоїти народ та дати декілька слушних порад, щоб вгамувати паніку серед людей.

Талановита українська співачка Оля Полякова, попри поради МЗС відкласти свої мандрівки, продовжує активно подорожувати. Нещодавно артистка відвідала Францію та вирішила розповісти прихильникам, як проходила медичний контроль в аеропорту через епідемію коронавірусу. Про це українська красуня написала в соціальних мережах.

Оля Полякова зазначила, що весь екіпаж літака у Парижі зустріли лікарі. Вони поміряли у кожного пасажира температуру і тільки після цього пропустили всіх в приміщення аеропорту. Співачка відверто зізналася, що не розуміє паніки, яку сіють у мережі. Вона додала, що коронавірус не менш загрозливий, ніж грип, тому потрібно просто зміцнювати імунітет та часто мити руки.

“Чому така страшна паніка з цього приводу, що ми знаємо про це? Хочу сказати, що коронавірус не такий страшний, як ми можемо дізнатися зі ЗМІ та соцмереж, тому що від звичайного грипу люди точно так само гинуть, від ускладнень і практично в таких кількостях, тому не варто панікувати, потрібно просто застерігатися та оберігатися”, — порадила усім українцям Оля Полякова.

Також артистка радить користуватись медичними масками та уникати великого скупчення людей. Не забула співачка розкритикувати поведінку українців, які влаштовували акції протесту на Полтавщині та кидали камінням в автобуси з евакуйованими людьми з китайського Уханя. Вона зізналася, що вважає ці дії дикістю

“Вірус не літає на великі відстані, ви можете заразитися, якщо на вас чхнути. Він живе на поверхні не більш трьох годин (за словами медиків, 7 годин, – ред.), тому від нього необхідно охоронятися точно так, як від будь-якої іншої вірусної інфекції, яка теж дає ускладнення, від якої теж вмирають люди. Тому читайте про це, бо те, як ми зустрічали своїх земляків під Полтавою, закидаючи їх камінням – це дикість, це кам’яний вік”, – підкреслила Оля Полякова.