Хлопчик скаржився на біль у животі. Лише в лікарні він зізнався, що нібито впав із дерева. Поліція почала розслідування.

У Любашівському районі Одеської області поліція з’ясовує обставини смерті 11-річного жителя села Троїцьке, який помер у лікарні на операційному столі.

Як повідомили в Любашівському відділенні поліції, 19 травня 11-річного хлопчика швидка допомога доставила з дому до лікарні у вкрай тяжкому стані.

«За кілька годин дитина померла на операційному столі», – повідомили в главку.

Попередньо встановлено, що з ранку хлопчик почав скаржитися батькам на біль у животі. «Вони дали синові таблетки, але з часом стан дитини лише погіршувався. Близько 19.00 батьки викликали медиків. Уже в лікарні хлопчик зізнався, що нібито впав із дерева. На превеликий жаль, врятувати пацієнта медикам не вдалось», – повідомили в поліції.

За іншими даними, малолітній житель села Троїцьке напередодні наївся незрілої черешні, а наступного дня, 19 травня, прийняв «шлункові» медпрепарати.

За цим фактом порушено провадження за попередньою правовою кваліфікацією п.2 ч.2 ст.115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Тіло направлено на судово-медичну експертизу, яка повинна встановити причину смерті. Слідство триває.