Співак Леонардо (Василь Бущик) помер на сцені під час виступу. Як повідомив помічник 35-річного артиста Едгар Ширко, співак перебував на сцені і несподівано впав на підлогу. Як заявляють знайомі співака, під час виступу його вдарило струмом від мікрофона.


"Лео проводив презентацію в санаторії "Придніпровський", який знаходиться в Рогачевський районі. Під час презентації все і сталося. Леонардо якраз проводив свою на обід, в їдальні санаторію, близько 13:00. Він взяв мікрофон – і впав на підлогу без свідомості. Перестав дихати", – згадує Едгар Ширко.Ширко каже, що відразу викликали швидку. Лікарі їхали близько 15 хвилин. Потім близько півгодини намагалися реанімувати співака, але безрезультатно. Констатували смерть.

"Про те, що його вдарило струмом – це поки не точно. Але, напевно, це і було причиною. Адже людина була здорова, – стежив за собою, не мав проблем із серцем, з тиском … Тіло забрала міліція. Будуть робити розтин, і точну причину смерті повідомлять вже пізніше", – розповів помічник співака.

Леонардо був уродженцем Барановичів. Він колишній бек-вокаліст Ірини Дорофєєвої, але близько двох років тому вирішив зайнятися сольною кар'єрою. У наступному році співак планував випустити перший сольний альбом.