36-річний чоловік зловживав алкогольними напоями.

У Києві в ніч на 8 вересня на перетині вулиць Здолбунівської та Михайла Драгоманова виявили труп чоловіка з численними тілесними ушкодженнями. Поруч з ним була записка з ім’ям Олена і номером телефону.

Очевидці інциденту розповіли правоохоронцям, що прибули на виклик, подробиці смерті чоловіка. За деякий час до смерті очевидці бачили, як чоловік йшов вулицею з розбитим обличчям. На пропозицію про допомогу він відповів негативно. Після того попросив у хлопців сигарету, закурив її і знову впав. Молоді люди викликали “швидку”, але, на жаль, їм залишалося лише констатувати смерть.

Під час огляду тіла на обличчі чоловіка виявили гематоми. Правоохоронці зв’язалися з жінкою на ім’я Олена, яка і допомогла встановити особу загиблого. За її словами, чоловік зловживав алкогольними напоями, а тілесні ушкодження у нього були ще вранці.

Померлому чоловікові було 36 років. На місці працювали екіпажі патрульної поліції, медики та слідчо-оперативні групи Дарницького та Головного управління поліції. Точну причину смерті і подробиці інциденту з’ясовуються.