У Росії слідчі затримали батька, який з необережності отруїв свого чотиримісячного сина снодійним.

Як повідомила ТАСС представник Головного слідчого управління СК по Московській області Ольга Врадій, трагедія сталася ще 20 липня 2019 року.

“Слідчим відділом по Пушкіно ГСУ СК Росії по Московській області порушено кримінальну справу за фактом смерті 4-місячної дитини з необережності (ч. 1 ст. 109 КК РФ). За підозрою в скоєнні злочину затримано батька немовляти”, – повідомила Врадій.За її словами, батько погодував сина сумішшю з пляшечки, після чого з дружиною пішов в іншу кімнату. Через деякий час батьки виявили хлопчика без ознак життя в його ліжечку. Судмедекспертиза виявила снодійне в пляшечці з залишками дитячого харчування і банках з-під дитячого харчування. За результатами комісійної судової експертизи хлопчик помер від гострого отруєння снодійною речовиною.

“У ході розслідування допитано родичі дитини, які повідомили, що батько хлопчика брав снодійні препарати для заспокоєння і сну, а також підсипав їх дружині”, – додала представник ГСУ. Найближчим часом наслідком буде вирішено питання про обрання відносно підозрюваного запобіжного заходу.