Актор Ян-Майкл Вінсент помер в штаті Північна Кароліна в віці 73 років. Про це в п'ятницю повідомив журнал The Hollywood Reporter.

За даними видання, Вінсент помер ще 10 лютого, однак відомо про його смерть стало тільки зараз. Відзначається, що причиною смерті зірки амерниканського телебачення стала зупинка серця. Багато років Вінсент боровся з алкогольною та наркотичною залежностями, вказує журнал.

Кар'єра актора пішла на спад в 1996 році, коли він потрапив в дорожню аварію, в результаті якої зламав шию і пошкодив голосові зв'язки. У 2012 році він ледь не помер від інфекції, лікарі ампутували йому ногу.

Вінсента кремували після смерті.

Найбільшу популярність Ян-Майкл Вінсент отримав в 70-80-ті роки минулого століття, коли він зіграв в таких фільмах, як "Механік" (The Mechanic, 1972), "Бастер і Біллі" (Buster and Billie, 1974) і серіалі "Повітряний вовк "(Airwolf, 1984).

Як повідомлялось раніше, на 52-гому році життя померла зірка культового серіалу "Беверлі-Хілз, 90210", виконавець ролі красунчика Ділана Маккея Люк Перрі.