Поет і письменник помер на 92-му році життя. Він двічі отримував Пулітцерівську премію в області поезії, а також був обраний поетом-лауреатом США – офіційним поетом Бібліотеки конгресу.

Помер поет, письменник і перекладач Вільям Стенлі Мервін, йому був 91 рік. Про це повідомляє Associated Press з посиланням на представників видавництв Copper Canyon Press і Merwin Conservancy. Мервін помер уві сні у своєму будинку на гавайському острові Мауї.

Мервін закінчив Пристонський університет, перекладав з іспанської, французької та латини, згодом він випустив переклади віршів Осипа Мандельштама і Пабло Неруди. Всього за своє життя Мервін випустив понад 20 книг.У 1960-і роки став відомий як автор антивоєнних віршів, виступав проти війни у ​​В'єтнамі. У 1971 році йому присвоїли Пулітцерівську премію в області поезії за книгу «Носій сходів», однак Мервін відмовився від неї, заявивши, що зробить це «хіба що як привід відкрито висловити сором, які відчувають багато американців [за участь у в’єтнамському конфлікті]».

Він також відмовився від членства в Національному інституті мистецтв і літератури (нині Американської академії мистецтв і літератури), але передумав в 1977 році. У 2005 році він отримав Національну книжкову премію США за книгу «Міграція», в 2009 році – другу Пулітцерівську премію за книгу «Тінь Сіріуса». Також він є володарем золотої медалі Академії мистецтв США. У 2010 році Мервін був обраний поетом-лауреатом США – офіційним поетом Бібліотеки конгресу, що обирається строком на один рік.