Володар премії «Еммі» Ріп Торн помер вчора в своєму будинку в Лейквіллі, штат Коннектикут. Поруч з артистом до останнього були близькі. Поки причина смерті Ріпа Торна не озвучена, але шанувальники припускають, що той давно хворів.


Кар'єра Ріпа Торна тривала сім десятиліть. Однією з найбільш запам'ятовуваних ролей Торна стала в серіалі HBO "Шоу Ларрі Сандерса". За неї актор отримав 6 номінацій на премію Еммі і виграв нагороду за найкращого актора другого плану в комедійному серіалі. Найбільше глядачі полюбили його персонажа з науково-фантастичної комедії «Люди в чорному». Актор зіграв у фільмі незворушного шефа агентства зі співпраці з інопланетянами на ім'я Зед. Артист продовжував зніматися і після успіху картини, але останнім часом зник з радарів. Шанувальники підозрювали, що Ріп тяжко хворий, тому і перестав виходити в світ.

Вчора в будинку Торнов сталася трагедія: глава сім'ї помер у другій половині дня. Поруч з ним знаходилася дружина Емі Райт і дочки Кеті і Анжеліка. Імовірно, актор помер уві сні, але родичі не стали повідомляти пресі подробиці того, що сталося, – повідомляє близьке до сім'ї джерело.