Один із курсантів, який вижив унаслідок авіакатастрофи Ан-26 на Харківщині, помер у реанімації Харківської лікарні невідкладної швидкої допомоги.

Цю інформацію підтвердила речниця міської ради Харкова Ольга Мірошниченко. «Опікове відділення лікарні цю інформацію підтверджує», — зазначила вона нам у коментарі.

На місці перебувають родичі курсанта. Вони відмовляються говорити з журналістами.

Інший курсант, який вижив під час падіння літака, перебуває у військовому госпіталі в місті Чугуєві, повідомили у пресслужбі міської ради.

Тим часом, президент України Володимир Зеленський приїхав на місце, де вчора ввечері розбився військово-транспортний літак Ан-26, передає Телеграм-канал “Політика країни”.

Президент провів 30 хвилинну нараду і поїхав. Прес-конференції не було.

Побіжно відповів не кілька запитань. Сказав, що версій трагедії може бути багато.

«Зараз головна версія, що у нас трагедія, загинули наші хлопці», – сказав Зеленський.

Також президент заявив, що сім’ям постраждалих виділять державну допомогу: «У мене в 12 з прем’єр-міністром буде розмова щодо допомоги сім’ям постраждалих».

Нагадаємо, на борту літака Ан-26, який надвечір 25 вересня розбився неподалік міста Чугуєва на Харківщині, перебували 20 курсантів Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба та семеро офіцерів. Ще одного курсанта не допустили до польоту.

За словами міністра оборони Андрія Тарана, Ан-26 встиг шість разів злетіти й п’ять разів приземлитися. Хоча літаку було 43 роки, він технічно був справний, стверджує очільник Міноборони.

За попередньою інформацією Служби безпеки, всі польоти виконував командир екіпажу. Після виконання частини маршруту о 20:38 він доповів керівнику польотів про відмову лівого двигуна, о 20:40 — запросив захід на посадку, о 20:43 — пройшов дальній привод, о 20:45 — сталася авіакатастрофа.

Унаслідок аварії щонайменше 23 людини загинули. Рятувальники продовжують пошуки ще трьох людей на місці трагедії. 26 вересня оголосили днем жалоби за загиблими на Харківщині та у Львові.