На 32-му році життя помер двократний чемпіон Європи, призер світових юніорських чемпіонатів у велогонці Дмитро Грабовський. – повідомляє Корупція.Інфо

Про це написали друзі спортсмена у Facebook.

За словами друзів, причиною смерті чоловіка став серцевий напад.

Грабовський був родом зі Севастополя, останні роки проживав разом зі своїми батьками в Ізраїлі, де тренувався та готувався до змагань.

"У 2002 році Грабовський став чемпіоном Європи в командному переслідуванні, де вони разом з партнерами обійшли німців на 0,09 секунди. Через рік він виграв цей титул вже у скретч. У тому ж сезоні Дмитро став призером світових юніорських чемпіонатів у гонці за очками і обробленням. 2004 року він став чемпіоном Європи в командному переслідуванні, цього разу серед "андерів".

"У 2006 році Дмитро проїхав десятки італійських шосейних велогонок, де найчастіше добирався до подіуму. На Джиро делле Реджоні він виграв три етапи і загальний залік, а на Джіробіо поступився лише 5 секундами переможцю, Даріо Катальдо. Грабовський також захистив молодіжний титул чемпіона Європи", – пише портал "SportArena".

Після 2007 року Дмитро потрапив у аварію та сильно травмував спину. Почав часто випивати. Це і стало причиною його подальших невдач у спорті.