Серед загиблих в результаті масштабного вибуху в столиці Лівану виявився 32-річний громадянин України.

Про це повідомив посол України в Лівані Ігор Осташ.

«Молодий перспективний економіст вийшов з офісу компанії KPMG, щоб поїхати додому. Страшний вибух забрав життя громадянина України Вільяма Азара », – повідомив дипломат.

За його словами, мати загиблого проживає в Києві.

Раніше прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявляв, що серед серйозно постраждалих в результаті вибуху в столиці Лівану громадян України немає.

6 серпня в МЗС України повідомляли, що серед будинків, які виявилися пошкодженими в результаті масштабного вибуху в порту Бейрута – вдома трьох українських сімей. Ще одна громадянка України повідомила про руйнування її квартири і незначні тілесні ушкодження. Всі вони звернулися за допомогою в посольство України в Лівані.

Відзначимо, в даний час відомо про загибель 158 чоловік і більше 6 тисяч потерпілих.

Нагадаємо, вибух величезної потужності, що прогримів в Бейруті, стався на портовому складі, в якому зберігалися 2750 тонн аміачної селітри (нітрату амонію). Її в 2014 році вивантажили з потрапив під арешт суховантажу Rhosus, на якому працювали одеські моряки.

Господар судна Rhosus (прапор Молдови) російський бізнесмен Ігор Гречушкін з Хабаровська кинув судно разом з командою в Бейруті восени 2013 року.