Ведуча програми “Все буде добре” Надія Матвєєва поділилася з шанувальниками новиною. Тепер у неї з’явилася собака. Але перш ніж потрапити до Матвєєвої, щеня пережило чимало труднощів, а його сестра Ожина померла прямо в таксі.

Телеведуча каналу “СТБ” Надія Матвєєва поділилася з підписниками особистою історією. Тепер в її будинку новий член родини – щеня Семі. Але перед тим як потрапити в руки телеведучої, тварині довелося пройти чимало труднощів.

На своїй сторінці в “Інстаграм” Матвєєва написала, що небайдужі люди знайшли в лісі 4 маленьких цуценят, який викинули на мороз колишні господарі. Тварин відвезли на тимчасове тримання в розплідник. Двох цуценят зразу забрали в сім’ю, а інші двоє залишилися в розпліднику і сильно захворіли.

“Двоє дуже захворіли – господарка перетримки виявилась жахливою жінкою і вчасно не повідомила, що цуценятам погано. Ожинка померла на руках в таксі, поки їхали в клініку, а Сестричка просто нічого не їла”, – пише Матвєєва. 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Їх чотирьох малесеньких щенят відірвали від мами і викинули в ліс зимою! Добрі люди принесли їм коробку, покривалко і поїсти. Вони жили там 4 дні, не плакали, не скулили. Просто, спали, обійнявши одне одного, щоб було тепліше . Потім була перетримка, звідки двох манюнь забрали в сім’ї. А двоє дуже захворіли – господарка перетримки виявилась жахливою жінкою і вчасно не повідомила, що цуценятам погано. Ожинка померла на руках в таксі, поки їхали в клініку, а Сестричка просто нічого не їла. І за день їй довелось залишитись без братика і сестричок, її забрали з місця, де вона жила два тижні, її посадили в вірусний блок в клініці і почали робити процедури і ставити крапельниці . Що вона тоді пережила – важко сказати. Лікарі поставили діагноз – парвовірусний ентерит і дали 40% що вона виживе. Лікування коштувало близько 2000 грн на добу, всі ці кошти назбирали прекрасні люди, в більшості українські кіношники. Лікарі казали, що не дивлячись на всю біль і страх, собаня мужньо витримала все лікування і 3 січня її виписали . Везти було нікуди – до інших собак не можна, бо заразна і має слабкий імунітет, ніхто не хотів її приютити. І як в кіно, за 15 хвилин до виписки подзвонила Наташа і запропонувала свій дім. Сестричка жила там, полюбила Наташу, набрала майже 1 кг ваги, перестала всього боятись і чекала на свою постійну затишну й люблячу родину . Я дізналася про цю манюню від Марини та Оксани Артеменко, які знайшли та врятували Сестричку. Так здійснилася моя мрія – в мене тепер є собака . Знайомтеся, це Сем, Семочка, Семі 💞 Ми тепер разом💖 Дякую за це диво усім людям, причетним до її спасіння 🥰 . #надеждаматвеева #сестричкасэм #историясэм #семінадія #моясобака

Публикация от Nadezhda Matveeva (@nadezhda_matveeva_nadya)

Майбутню собаку Матвеєвій відвезли на лікування до ветеринарної клініки, лікарі давали 40% на виживання, адже собака була в занедбаному стані. На щастя, собаку вдалося вилікувати, вона мужньо перенесла всі випробування долі.

“Я дізналася про цю манюню від Марини та Оксани Артеменко, які знайшли та врятували Сестричку. Так здійснилася моя мрія – в мене тепер є собака. Знайомтеся, це Сем, Семочка, Семі”, – додала Матвєєва в мікроблозі.