Відома актриса театру і кіно, народна артистка РРФСР, професор та театральний режисер Алла Покровська померла у вівторок, повідомили в прес-службі МХТ ім. Чехова.

"Алла Борисівна Покровська померла сьогодні. Про час і місце прощання і похорону повідомимо пізніше", – сказав співрозмовник.

Покровська – професор Школи-студії МХАТ. З 2004 року вона служила в трупі МХТ імені Чехова, виступала в «Современнике». Артистка знялася в таких фільмах, як «Будується міст», «Вибір цілі», «Однофамілець», «Полювання на лисиць» і «Висоцький. Спасибі, що живий ». Крім цього, Покровська брала участь в озвучці мультфільмів «Велетень-егоїст», «Казка про царя Салтана», «Перевал» і «Колись давно …».

В останні роки про актрису говорили нечасто, вона майже не з'являлася на публіці і рідко знімалася. Остання роль актриси – мати Висоцького в стрічці "Висоцький. Спасибі, що живий ", що побачила світ у 2011 році. У скарбничці артистки є велика кількість яскравих персонажів, до найбільш серйозних її робіт відносять такі фільми як "Липневий дощ", "Полювання на лисиць", а також "Слідство ведуть знавці" і багато інших.

Алла Покровська – мати артиста Михайла Єфремова.