Нові дані про Анастасію Заворотнюк з’явилися в інтернеті. Згідно з ними, зірка комедійного серіалу “Моя прекрасна няня” померла ще в минулому році, однак нібито близькі це ретельно приховують.

“Познайомився днями з одним чуваком, в силу своєї професії він крутиться серед російських зірок. Розповідає: типу Заворотнюк померла ще три місяці тому, заповіла щоб поховали таємно і оприлюднили тільки через півроку (орфографія і пунктуація автора збережені. – Прим.ред.) “, – цитує користувача Мережі, який залишив настільки сенсаційне повідомлення на форумі, присвяченому знаменитостям, 31tv.ru.

Він же зазначив, що, незважаючи ні неприродність і божевільною такого «заповіту», відсутність інформації про стан актриси насторожує. Інформація була розміщена ще в січні, відповідно, якщо чутка правдива, то з моменту смерті зірки «Моєї прекрасної няні» пройшло вже п’ять місяців.

Саме ж рішення про таємні похоронах анітрохи не дивує. Анастасія бачила, що відбувалося на могилі Началової, а також те, як журналісти накинулися на сім’ю Жанни Фріске. Можливо, віщуючи подібне, Заворотнюк і заповідала не афішувати її майбутню кончину.

Що примітно, перше повідомлення про смерть зірки «Моєї прекрасної няні» поширилося в Telegram-каналі «Тільки нікому» саме 5 місяців тому, в жовтні. Пізніше піар-менеджер Анастасії спростував ці чутки, можливо, з метою дотримати останню волю своєї клієнтки.

Підтвердження цієї інформації немає. Родичі Анастасії продовжують зберігати мовчання з моменту її зникнення. Про те, в якому стані актриса зараз – невідомо. Однак якщо інформація на форумі все ж правдива, мовчання сім’ї Заворотнюк знаходиться цілком логічне виправдання.