Одна з найстаріших російських актрис, актриса театру, кіно і ТБ, заслужена артистка РРФСР, вдова актора Анатолія Папанова Надія Каратаєва померла 10 жовтня в Москві у віці 95 років.

Про це передає ТАСС з посиланням на прес-службу Московського академічного театру сатири, в якому актриса служила шістдесят років.

“Надія Каратаєва померла”, – повідомили агентству в театрі. Без вказівки причин смерті актриси.

Місце і час прощання і похорону стануть відомі пізніше.

Інформація про те, що Каратаєва померла в четвер вранці, з’явилася вчора вранці, але дочка актриси це спростувала, повідомивши, що її мати жива і знаходиться в реанімації.

Надія Каратаєва народилася в Москві в 1924 році. У 1941-му вступила в ГІТІС, але тільки-но почавши вчитися, пішла добровольцем на фронт. Закінчивши навчання вже після війни.

Разом з Анатолієм Папановим працювала в Театрі російської драми в Клайпеді. У 1950-му році була прийнята в трупу Московського театру сатири.

Зніматися почала в шістдесяті – “Ревізор”, “Совість”, “Під небом Верони”, “Час збирати каміння”, “Зроблено в СРСР”, “Невідкладна допомога”.

Чоловік Надії Юріївни, народний артист СРСР Анатолій Дмитрович Папанов помер 5 серпня 1987 року в себе вдома від серцевого нападу, повернувшись зі зйомок.