При загадкових обставинах пoмeрлa 59-річна жінкa Марія Корольова – єдина дочка народної артистки СРСР Людмили Гурченко, передає Корупція.Інфо

 

Популярне: Рай “евроблях” закінчився: Як Литва вирішила боротися з дешевими авто

Корольова пoмeрлa напередодні виходу програми “Андрій Малахов. Прямий ефір”.

Дочка Гурченко мала вперше зустрітися з рідним братом.

Проте сама програма все-таки вийде в ефір, правда, тепер уже без Марії Корольової, яка знала про існування рідного брата, але ніколи з ним не зустрічалася.

Відомо, що Марія жила в Москві, a її брат, якому зараз 44 роки, – в Тбілісі. Їхній батько в минулому – відомий актор Борис Андронікашвілі.

Зустріч брата з сестрою мала відбутись тільки через 6 років після cмeртi їх матері Людмили Гурченко , але доля розпорядилася інакше.Марія Корольова пішла з життя на 59-му році життя. Про це повідомив її адвокат Шота Горгадзе

"Серце. Наскільки я знаю, смерть була раптовою", – сказав він.

Адвокат додав, що дата похорону ще не призначена.

Корольова – дочка Гурченко від другого шлюбу з істориком і сценаристом Борисом Андронікашвілі.

"В даний час я працюю над тим, щоб дочка була похована поряд зі своєю легендарною матір'ю", – зазначив Горгадзе, пояснивши, що отримати місце на Ваганьковському кладовищі складно.

У Корольової залишилися дочка і внучка.

Корольова працювала медсестрою в онкологічній лікарні, брала участь в численних телепередачах і давала інтерв'ю, в яких розповідала про свою матір. Відомо також, що один з її синів помер у віці 16 років від передозування.

У 1993 році між Корольовою і Гурченко почався конфлікт після того, як мати актриси заповіла свою квартиру внучці, а не дочці. Після смерті Гурченко в 2011 році тяжба тривала між Марією і її вітчимом Сергієм Сеніним.