19-річний професійний мотогонщик, чемпіон України Андрій Безсонов, який загинув під колесами Toyota Prado в ДТП у Харкові, помирав у страшних муках, передає Корупція.Інфо

Про це на своїй сторінці в Instagram написала тітка загиблого Наталія.

За її словами, винуватиця аварії намагалася втекти з місця події.

"Хлопчик помирав у страшних муках. Вона зробила спробу поїхати з місця події, тепер вони намагаються зробити винним мого племінника. Вся інформація в мережі видаляється. Харків повинен знати своїх героїв в обличчя. Коли ж це припиниться в нашому місті?" – зазначила Наталія.

Популярне: Тепер поїхати до країн ЄС українцям стане складніше: Скільки коштуватиме дозвіл і коли почнуть діяти правила

Як уточнює місцеве видання, очевидець ДТП Кирило Євглевський, який першим поспішив на допомогу, спочатку розповів про подію в Facebook, але потім видалив свій пост.

"Збив сильно, переїхав і, заїхавши на бордюр, зупинився об дерево. Це сталося миттєво. Чути скрегіт, потім виття людини, і ось він уже під джипом. А машина продовжує буксувати, мнучи і дроблячи людину під собою", – говорилося в його публікації.

Як повідомляв 9 липня в Київській області автомобіль наїхав на групу працівників дорожньої служби, внаслідок чого загинула одна людина, а ще четверо опинилися в лікарні.