kwK5zGNdBaE

Точні доходи високопосадовців залишаються загадкою для громадян, але привідкрити завісу цієї таємниці все ж можна. Задекларовані прибутки головних силовиків України спеціально для вас від Корупція.інфо.

 Посадовці, у повноваження яких входить відповідальність за «силовий блок» України, отримали немалі суми грошей. Прибутки визначалися не тільки в національній валюті, а й у іноземній. Офіційні дані подані і зареєстровані станом на 2014 рік.

Арсен Аваков, який обіймає посаду міністра внутрішніх справ, як виявилося, найбагатший серед представлених високопосадовців. Приступив до виконання своїх обов’язків після Євромайдану. Протягом 2014 року Аваков поповнив свою особисту казну на 217 тисяч гривень. І це тільки заробітна плата. Ще доплюсуємо до цього 63 тисячі євро. Це гроші, які міністр отримав від бізнесу в Італії. Щодо другої половини Арсена Авакова, то жінка виявилася працьовита та заповзятлива, заробила більш ніж 1,5 мільона євро, продаваючи акції від бізнесу в Італії.А от міністр оборони виявився вдвічі біднішим. Степан Полторак заробив 464 тисяч гривень.

Віктор Шокін на посаді генерального прокурора з лютого місяця збагатів приблизно на мільйон в національній валюті.

Валентину Наливайченко пощастило так само, як і Авакову. Його дружину можна назвати бізнесвумен. Ця жінка отримала 280 тисяч гривень. Попри це на банківських рахунках числиться 2,2 мільони гривень. Глава СБУ отримав, напротивагу своєї дружини, 234 тисячі гривень.

Очільник Національного Антикорупційного бюро заробив 23,5 тисячі гривень. Можливо, Артем Ситник ще надолужить згаяне, адже його тільки нещодавно призначили на цю посаду. Подивимося, як він буде боротися з корупцією…

Вашій увазі дані представлені в інфографіці:

S_amChx0sdU

 

 

Автор: Валентина Рущак