Відповідь убивці – помста.

Тепер уже офіційно. Путіна перевели з розряду глав держав у розряд міжнародних злочинців-убивць, пише у своєму Фейсбук російський соціолог Ігор Ейдман.

Далі наводимо його слова без змін.

Він не пробачить Байдену правди про себе і мститиме. Злочинці найбільше ненавидять тих, хто ловить їх за руку. Злісна мстива путінська натура змусить його, усупереч здоровому глузду і реальному співвідношенню сил, намагатися покарати кривдника.

Гібридна війна може перейти в нову, ще гострішу фазу. Найімовірніше, будуть іще масштабніші спроби дискредитувати Байдена і дестабілізувати ситуацію у США. У хід підуть трампісти, конспірологи, расисти всіх рас, ультраправі й ультраліві.

Путіну потрібні будь-які внутрішні конфлікти у США, здатні послабити позиції країни у протистоянні із Кремлем. Під час нової інформаційної війни російська влада провокуватиме недовіру до основних політичних інститутів США і особисто до президента, сіятиме паніку, хаос і ненависть. Нічого в кінцевому підсумку не вдасться, але дров можуть наламати чимало, – підсумовує соціолог.

Ответ убийцы – месть
Теперь уже официально. Путина перевели из разряда глав государств в разряд международных…

Опубликовано Игорем Эйдманом Среда, 17 марта 2021 г.

Водночас, політолого Андрій Головачов назвав цю подією надзвичайною. І справа навіть не в тому, що відтепер ніякий діалог на вищому рівні між США і Росією неможливий.

Проблема в тому, що всім політичним лідерам тепер доведеться відповідати на неприємне запитання: “Чи згодні з тим, що Байден вважає Путіна вбивцею?”

І в першу чергу тут мова ітиме про президента Зеленського.

“Я зовсім далекий від думки, що Байден, як багато хто вважає, вже настільки старий, що просто не розуміє, що говорить. Аж ніяк ні. Інтерв’ю Байдена показали вже в записі і Білий дім міг легко видалити згадку про Путіна-вбивцю. Але не видалив.

Значить, адміністрація Байдена прийняла рішення спробувати консолідувати розколоту Америку і розколоту Європу навколо ідеї хрестового походу проти Росії.

Історія повторюється, Америка запустила Холодну війну-2, намагаючись врятувати євроатлантичну єдність”, – пише експерт.

У світлі цього, політолог визначає два сценарї розвитку подій. За песимістичним – нові союзи Росії з проідними країнами та повномасштабна війна на сході України. Оптимістичний – налагодження певного діалогу між адміністрацією США та Росією, який дозволить уникнути війни в Україні.

“Але в будь-якому випадку нова політика Америки нічого хорошого Україні не принесе, тому що Росія ні від яких санкцій не розвалиться, а Захід воювати за Україну не буде. Інвестицій в Україну, як не було, так і не буде: ні внутрішніх, ні, тим більше, зовнішніх. Тому на тлі економічного погіршення політичний режим стане ще більш авторитарним і ще більш націоналістичним. І це все буде працювати на прискорення війни”, – підсумовує політолог.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.