У Чернівецькій області напали на сім'ю пенсіонерів. Як виявилося, постраждав колишній ректор Буковинського державного медичного університету і його дружина.

Як розповіли в сільраді села Коровія Глибоцького району, де живе подружжя, в результаті розбійного нападу постраждали екс-ректор БДМУ, 78-річний Василь Пішак, та його 79-річна дружина Марія. Окрім подружжя, в будинку ніхто не проживав: доросла дочка живе окремо.Василь Павлович Пішак – професор, відомий вчений в галузі медичної біології, генетики. Він очолював Буковинський державний медичний університет від 1993 до 2010 роки. Після цього завідував кафедрою медичної біології, генетики та фармацевтичної ботаніки.

Як відомо, вночі 11 квітня невідомі увірвалися в будинок, де проживає подружжя, завдали пенсіонерам тілесні ушкодження та заволоділи коштами, які знайшли в приміщенні. За даними поліції, нападники увійшли в будинок, знявши скло з віконної рами на кухні. Чоловіка і жінку забрали до лікарні з різними травмами, вони в реанімації. Поки невідомо, що стало причиною нападу.