Ще 28 жовтня, Харківський голова обладміністрації Олексій Кучер повинен був бути звільнений з посади. Тоді були навіть подані відповідні документи в Кабмін, проте…

Кучера тоді так і не звільнили і це питання перенесли. Як з’ясувалося, Кучеру дали шанс самому написати заяву, але чиновник ним не скористався.

Ось що пише з цього приводу тг-канал “Резидент”.

Губернатор Харківської області Кучер таки вирішив вляпати своє ім’я в історію, і сьогодні відповів досить неввічливою відмовою Офісу Президента на вимогу написати заяву за власним бажанням.

Інформацію про це підтверджують відразу три джерела, занурених в ці переговори, при чому один з них – з ОП.

За їх словами, Райнін і Скоробагач таки зуміли переконати Льошу, що з ними йому буде краще, ніж з Президентом, так як для Зеленського – він відіграна і даремна карта, а за підтримки ОПЗЖ Кучер зможе відстояти свою посаду в судах.

Кучер, який розуміє, що адвокат з репутацією провального глави області, мало кому буде цікавий в його негубернаторським майбутнім, вирішив піти ва-банк. І буде робити ставку на союз з ОПЗЖ. Райнін обіцяє йому вирішити питання про його звільнення в судах, оскільки судді там не змінювалися з часів попереднього шефа Райніна, Порошенка. Зі свого боку Кучер обіцяє Райніну зробити все, щоб ядром більшості в облраді було ОПЗЖ і ніяка інша фракція.

Таким чином Кучер сподівається помститися Президенту, який, на його думку, не оцінив його губернаторства, і сподівається залишитися при фінансових потоках в області. А для Райніна і Скоробогача це шанс, не дивлячись на невтішні для них результати виборів, взяти таки владу в регіоні, підім’яти під себе бюджетні гроші і схеми їх відведення в приватні кишені, а з часом – відсунути від вирішення питань Кучера.

А Президент і Україна отримують чудовий шанс втратити Харківську область. Як мінімум – в плані впливу на неї з Києва.