українське-військо

На Львівщині на строкову службу планують призвати понад 1500 юнаків.

Про це сьогодні, 18 березня, на брифінгу з питань призову громадян України на строкову військову службу розповів в.о. військового комісара Львівського обласного військового комісаріату підполковник Олександр Тіщенко.

«На Львівщині на строкову службу плануємо призвати понад  1500 юнаків», ‒ розповів він.

Комісар наголосив, що на строкову службу призиваються юнаки віком від 20 до 27 років, які будуть проходити службу на території  України у військових частинах, які не будуть направлені в зону введення бойових дій.

«З 1 квітня в Україні розпочинається призов на строкову службу, а вже 14 квітня відбудеться відправка призовників до військових частин», ‒ додав він.

Нагадаємо, у 2015 році чергові призови громадян України на строкову військову службу відбудуться у квітні – травні та у жовтні – листопаді.

На строкову військову службу призовуть придатних за станом здоров’я до військової служби в мирний час громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення до військових частин виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.