На півдні українські захисники виконали 200 вогневих завдань, знищивши 111 загарбників, командний і командно-спостережний пункти, склади і техніку ворога.

Підтверджено знищення командного і командно-спостережного пункту, ще 6 складів з боєприпасами в Херсонському, Бериславському і Каховському районах.

Про це повідомляє Оперативне командування “Південь”

Ракетно-артилерійськими підрозділами ЗСУ виконано понад 200 вогневих завдань, в результаті чого вороже військо втратило 111 осіб, гаубицю “Мста-Б”, 2 самохідні артилерійсько-мінометні установки “Нона-С”, безпілотний літальний апарат типу “Елерон”, 13 одиниць броньованої та іншої автомобільної техніки. Штормова погода в північно-західній частині Чорного моря продовжує створювати передумови до посилення активності руху ворожих мін.

“При цьому корабельно-катерне угруповання чорноморського флоту зменшило склад до 2 ракетних та 1 великого десантного корабля”, – ідеться в повідомленні.

Додамо, міський голова Миколаєва повідомив, що російські окупанти знову обстріляли місто. Під час оголошеної вночі 21 липня повітряної тривоги, яка тривала майже до 4 години ранку, у Миколаєві було чутно потужні вибухи. Як повідомив голова міста Олександр Сєнкевич, окупанти здійснили масований обстріл міста. Про наслідки обстрілів офіційної інформації поки не було.