Вчора, 6 березня, у порядку ротації на схід України відправились 63 бійці зведеного загону працівників ОВС Львівщини. У зоні проведення АТО вони замінять своїх товаришів, котрі невдовзі повернуться до Львова на відпочинок.

Бійців проводжали рідні, близькі, друзі та керівництво правоохоронних структур області, йдеться в повідомленні відділу зв’язків з громадськістю ГУМВС України у Львівській області.До складу зведеного загону увійшли працівники усіх служб та підрозділів ОВС Львівщини. «Це працівники райвідділів міліції, дільничні інспектори, працівники спецпідрозділів та інші. Цього разу бійці везуть зі собою польову кухню, матимуть можливість готувати собі гарячу їжу», – розповів начальник управління громадської безпеки ГУМВС України у Львівській області полковник міліції Андрій Гребенюк.

У зоні проведення АТО правоохоронці виконуватимуть завдання з охорони громадського порядку, об’єктів життєзабезпечення населених пунктів, несуть службу на блокпостах та виконують інші завдання командування.‡агрузка...