присяга

Сьогодні, 5 вересня, в Академії сухопутних військ ім. П. Сагайдачного 600 курсантів-першокурсників склали військову присягу на вірність українському народу. Про це повідомив Регіональний медіа-центр Міністерства оборони України міста Львова, передає Корупція Інфо

«Військова присяга для кожного військовослужбовця не просто слова. Для кожного з нас це священний наказ захищати український народ та українську землю. Присягнувши на вірність своєму народові воїн бере на себе величезну відповідальність за майбутнє Батьківщини. Я пишаюся нашими першокурсниками: обравши військову професію в такий непростий для Вітчизни час, вони засвідчили, що є гідними громадянами нашої держави, кращими представниками українського народу», – заявив під час урочистостей начальник Академії сухопутних військ генерал-лейтенант Павло Ткачук.

 

asv_prysiaga_porshokursnykiv_01 asv_prysiaga_porshokursnykiv_02 asv_prysiaga_porshokursnykiv_04 asv_prysiaga_porshokursnykiv_05 asv_prysiaga_porshokursnykiv_09 asv_prysiaga_porshokursnykiv_10 asv_prysiaga_porshokursnykiv_12 asv_prysiaga_porshokursnykiv_20 asv_prysiaga_porshokursnykiv_23 asv_prysiaga_porshokursnykiv_27

За його словами, 245 із 600 курсантів, які сьогодні склали присягу, вже брали участь у антитерористичній операції. Також серед них є чимало нагороджених державними нагородами.

Під час уросистостей хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих випускників академії та усіх героїв, які загинули у боях за територіальну цілісність та незалежність України.