696301

Агресивність зовнішньої політики Росії з кожним роком лише зростатиме, доки не призведе до масштабної війсково-політичної катастрофи для країни.

Таку думку висловив колишній депутат російської Державної Думи Ілля Пономарьов під час прес-конференції, передає Корупція Інфо.

"На жаль, агресивність Росії тільки зростатиме. І це — питання не раціонального вибору, а логіки режиму. Один раз ставши на цей шлях, більше не можна знижувати градус напруженості, бо це неодмінно відобразиться на рейтингах влади. Ставки доводиться увесь час підвищувати. Питання тільки у швидкості процесу. І чим гіршою є ситуація в економіці Росії, тим сильніше треба підвищувати градус зовнішньополітичного протистояння", — зазначив Пономарьов.

При цьому, він переконаний, що Україні не варто очікувати на широкомасштабний наступ Росії на Донбасі.

"Зараз Кремль зацікавлений в скасуванні міжнародних санкцій, тому теперішнє загострення ситуації на Донбасі імовірно є ініціативою не Москви, а так званих "республік". Тим не менш, спроби дестабілізувати ситуацію та повалити нинішню владу в Україні, поза всяким сумнівом, триватимуть", — вважає російський політик.

На думку Пономарьова, у найближчому майбутньому Кремль продовжить експансіоністську політику в світі.

"Країни Балтії знаходяться в зоні ризику втручання в їхні внутрішні справи, як і меншою мірою — Білорусь з Казахстаном", — уточнив він.