У Волинській області співробітники поліції затримали голову Любомльської районної державної адміністрації Миколу Пархомука за підозрою в отриманні $2 тис. за виділення землі. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков в Facebook, передає Корупція.Інфо

Популярне: І не боїться… Жорстка заява Володимира Парасюка приголомшила всю країну, ці слова повинен знати кожен українець!!!

"Скільки "врожаю" повинна приносити земля знав Голова Любомльської районної державної адміністрації. Саме він і визначав "скільки". Кілька хвилин тому на хабарі у $2 тис. його затримали оперативники Управління захисту економіки у Волинській області Нацполіції спільно з обласною прокуратурою при процесуальному керівництві Спеціалізованої антикорупційної прокуратури", – написав Аваков.

Він зазначив, що чиновник отримав "2 тисячі "зелених" за виділення 16 га землі в оренду строком на 10 років". Аваков додав, що сума орендної плати зменшувалася у кілька разів і виділялася за рахунок земель невитребуваних часток (паїв).