У Росії помер актор з популярних серіалів "П'ятницький", "Павутиння" та інших Дмитро Солодовник.

Артист помер у віці 39 років. Причину смерті поки не розголошують. Повідомлення про трагедію опублікували на сайті Малого театру Москви, де Солодовник пропрацював майже 20 років.

"19 жовтня пішов з життя актор Малого театру Дмитро Миколайович Солодовник. Досвідчений артист, але зовсім молода людина — 12 грудень 2019 року йому виповнилося б 40 років. Жах, здивування, гіркота втрати… Неможливо повірити, що молодого і обдароваого чоловіка більше немає на цій землі", — повідомила адміністрація театру, додавши, що висловлює глибокі співчуття рідним і близьким Дмитра.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

Поки невідомо, що стало причиною раптової смерті актора, колеги зазначили, що про його проблеми зі здоров'ям ніхто навіть не здогадувався.

Зазначимо, актор Дмитро Солодовник народився у 1979 році. Закінчив Вище театральне училище імені Щепкіна, у 1999-му був прийнятий у трупу Державного академічного Малого театру. Крім кар'єри в театрі, він знявся в серіалах "П'ятницький", "Павутиння", "Вся така раптова", "Заповіт Леніна", фільмі "З Дону видачі немає" та інших картинах.