Візит співробітників СБУ в будинок мера Києва Віталія Кличка до нібито його сусідів не є випадковістю. Влада зробила попередження меру, який останнім часом демонструє президентські амбіції.

Таку думку в ефірі програми “Сьогодні Ввечері” на телеканалі “Україна 24” висловив ексдепутат Верховної Ради Борислав Береза.

“Треба визнавати – або там (в СБУ – ред.) працюють дурні, які помилилися квартирою… Давайте відверто – що б ви мені не казали, я не повірю, що це випадковість. Більше того – таке ж було і раніше. В нас влада любить посилати такі дзвіночки, сигнали. Якщо не зрозуміє – буде в іншому разі вхід у твою квартиру. Те ж саме і тут. Що розповідають? Вони йому подзвонили, щоб його в поняті покликати? І тому стояли, оточили і чекали? По-друге – якщо в поняті, чому піднімались до нього люди зі зброєю? Піднявся б один “слідак”, запитав би. Ні – картинку ж треба робити”, – зауважив екснардеп.

На його думку, силовикам “зараз байдуже було, як буде реагувати хтось, головне питання – як буде реагувати Кличко”.

“Якщо Кличко не зменшить свою активність і не приборкає свої президентські амбіції, то ми побачимо продовження “марлезонського балету”. Він сам визнав – він хоче бути президентом і саме тому так піариться. Він зараз має майже такий же рейтинг довіри, а іноді значно більше, ніж Зеленський. Рейтинг як у кандидата в нього менше, але рейтинг можна накачати – ми вже це бачили на Зеленському і інших. Тому на Банковій його зараз сприймають дуже серйозно”, – заявив Береза.

Зазначимо, вранці 18 травня мер Києва Кличко заявив, що в будинку на Б.Хмельницького, де він живе, правоохоронці проводять обшуки.

В СБУ пояснили, що їхні співробітники проводять обшуки у рамках кримінального провадження щодо фальсифікованих нафтопродуктів, і вони відбуваються, зокрема, і в будинку, де живе мер Києва Кличко.

У Державній фіскальній службі додали, що було викрито групу осіб, яка займалася виготовленням контрафактних паливно-мастильних матеріалів на суму понад 100 млн гривень.

Пізніше київський міський голова Віталій Кличко опублікував відео про те, як силовики проводили обшук у будинку, де він мешкає.

Відео Кличко розмістив у Фейсбуці.

“Короткий відеоогляд про те, як загін епікірованих силовиків нібито не до мене приходив сьогодні вранці. Але у двері, поки я був на тренуванні, дзвонили мені. І моїй сусідці навпроти теж. Тому версія про якусь масштабну операцію проти контрабандистів, що нібито мешкають двома поверхами нижче в моєму під”їзді, виглядає непереконливою. Ретельніше якось треба…”, – написав Кличко у дописі.