Поліція підірвала Porsche француза, який пішов розважатися.

Житель Парижа на ім'я Олів'є припаркував автомобіль за 150 тисяч євро на недозволеному місці, щоб піти в нічний клуб, а коли повернувся, виявив, що його автівку підірвали, повідомляє Корупція. Інфо

25-річний Олів'є не зміг знайти вільне місце на парковці, тому залишив свій Porsche 911 Carrera S з увімкненою "аварійкою" на місці, призначеному для зупинки таксі.

Пізніше Олів'є вирішив, що він випив занадто багато, тому поїхав додому на таксі. Вранці, поки він відпочивав, на підозрілий Porsche натрапили поліцейські. Вони припустили, що автівку могли залишити терористи, і викликали саперів.

Сапери вирішили переконатися, що в автомобілі немає вибухівки. Для цього вони прикріпили невеликий заряд до капота і підірвали його. Господар приїхав за машиною трохи пізніше.

"Поліція зв'язалася з компанією, в якої я купив авто, потім зателефонувала мені, і я пояснив ситуацію. Я вибачився і сказав, що негайно приїду туди. Але, очевидно, вони не взяли це до уваги, бо коли я приїхав, капот вже був підірваний", – розказав Олів'є.

Чоловік планує подати позов проти поліції.