Невістка української співачки Таїсії Повалій Світлана Вихрова, яка нещодавно народила первістка, опублікувала перше фото малюка.

«Ось воно – найбільше ЩАСТЯ! Наш з @ bro.ducer пиріжок», – підписала вона знімки, на яких – ніжки малюка і табличка з пологового будинку.

Цікаво, що Таїсія Повалій під час виступу нібито заявила зі сцени, що онук народився кілька тижнів тому, а кадри з переймами і фото з пологового будинку її син і невістка опублікували набагато пізніше.Поки не повідомляється, як назвали малюка.

Відзначимо, що новонароджений – перший онук Таїсії Повалій. Її син Денис і невістка Світлана одружилися влітку 2015 року. Весілля пройшло тихо, з невеликою кількістю гостей.

Відзначимо, раніше Денис Повалій опублікував на своїй сторінці в Instagram фото позитивного тесту на вагітність, а пізніше – знімки своєї дружини з округлим животом.

Нагадаємо, Таїсія Повалій з 2014 року не виступає в Україні. Вона гастролювала в Росії, була частою гостею Кремлівських концертів. Зокрема, під час Майдану співачка виступала на концерті в Кремлі, а після вітала кримчан на святкуванні Дня Незалежності Росії в Ялті. У травні 2014 року Повалій поїхала в Росію. У вересні 2015 року до Верховної Ради було внесено законопроект про позбавлення співачки звання Народний артист України.