Дочка лідера “Батьківщини” народила сина від свого чоловіка, одеського бізнесмена.

Юлія Тимошенко стала бабусею вдруге. Її дочка Євгенія народила сина. Про це повідомила секретар фракції “Батьківщини” в Київраді Тетяна Меліхова на сторінці в Фейсбуці.

Щиро вітаю з народженням сина Євгена та Артура! А також Юлію Володимирівну з чоловіком, які вдруге стали бабусею і дідусем. Бажаю всій родині міцного здоров’я, благополуччя та родинного затишку, – написала вона в повідомленні.

Євгенія Тимошенко і одеський бізнесмен Артур Чечоткін одружилися в 2014 році. Для дівчини це був другий шлюб. З 2005 по 2012 вона жила з британським рок-музикантом Шоном Карром. У 2018 році він помер у віці 49 років.

Євгенія і Артур виховують трирічну доньку Єву. Її хрестили у Володимирському соборі в Києві. Дівчинку вперше показала Юлія Володимирівна, розмістивши у кінці грудня 2018 року сімейну фотографію.

Юлія Володимирівна щедро прикрасила собор квітами. Весь іконостас і огорожа в центрі собору були в прекрасних білих трояндах. Біля місця хрещення стояли дві величезні вази з квітами. Нам, напевно, ніхто так красиво храм не прикрашав, – розповідає отець Іоанн.