Трохи відволічу вас від одягненої на голову теми “зовнішнього управління Заходом”. Такими словами розпочав свою публікацію екс-заступник генерального прокурора і соратника Саакашвілі, Давид Сакварелідзе.

На жаль, нами не так успішно і активно керують, як, наприклад, після війни Німеччиною, Італією, Японією, Південною Кореєю!
Мені б хотілося, щоб ми мали таку ж підтримку з усіма планами Маршала і …

як вище згадані країни!

По справжньому, поки не настане час уже вільного плавання з розвиненими економікою, технологіями, освітою, медициною, армією, безпекою і розумінням громадянського патріотизму і націоналізму.

На жаль, нас поки “підтримують” і підгодовують, щоб ми просто подавали ознаки життя. Іноді цілком у примітивній, прямій формі (інакше наші еліти не розуміють) нагадують, що держава Україна, а не лише країна Україна, зможе вистояти, лише маючи ознаки сильних інститутів, де прокурори і судді працюють тими, ким повинні. І що красти під час війни недобре. Ще й ті гроші, які дарують / дають в борг.

“Гордим самоврядуванням” займалися, наприклад, Північна Корея, Куба, Монгольська Республіка, Албанія.

Але чомусь активні противники присутності заходу, самі, в першу чергу, там і прагнуть відпочивати, купувати нерухомість, тримати гроші, лікуватися, відправляти дітей на навчання, користуватися айфонами і їздити на їх автомобілях.

Противники західного світу і його присутності, в той же час просто не хочуть помічати звідки бере початок це втручання і колонізація України.

Хто гвалтівник і звідки летять кулі / снаряди!

Вони не дурні. Просто вселяють відчайдушному народу, що потрібно рубати і так слабкі троси, на яких все ще ледь-ледь тримається наша безпека. І повністю залишитися здобиччю для північного ведмедя!

Пора прокидатися!”, – написав екс-заступник генерального прокурора.

Окрім того, Сакварелідзе нещодавно випалив ще одну емоційну заяву:

Буду тільки радий і з нетерпінням чекаю того дня, коли Україна зміцніє настільки, щоб відмовитися від будь-якої (економічної, військової, політичної) допомоги заходу (те, що деякі, вже давно керовані, називають “зовнішнім управлінням”).

Тим самим буде в змозі:

1. Домогтися найвищого економічного зростання в східній Європі. Коли поляки, угорці та чехи будуть приїжджати до нас на заробітки;
2. Мати найрозвиненішу, сильну і оснащену армію в регіоні. Самостійно відбити агресію Росії і повернути окуповані території.
3. Стане світовим лідером з розвитку технологій та інновацій;
4. Коли НЕ буде системної корупції та олігархічних кланів;
5. Коли наші президенти зможуть собі дозволити не відповідати на дзвінки Віце-президентів та канцлерів;
6. Коли суспільство не буде поляризуватися в потребі жити в одній країні з загальними принципами і цінностями! І українці знайдуть консенсус як і навколо чого об’єднуватися!
7. Коли всі зовнішні борги будуть погашені;
8. Суди будуть мати довіру рівну церкві; 
9. Коли Україна сама буде давати позику і фінансову допомогу іншим!

Це лише декілька з думок Сакварелідзе, які палко підтримують українці. Окрім того, вони зазначають, що саме Сакварелідзе повинен зайняти пост глави ДБР, або ж пост Генерального прокурора України, адже поки Ірина Венедіктова, діючий генпрокурор, конкретних результатів не показала.