39675

Троє поранених правоохоронців досі перебувають у шпиталі. Двоє з них – нині в реанімації у важкому стані, вони втратили багато крові. Один із постраждалих так і не прийшов до тями.

Головний лікар швидкої допомоги Олександр Ткаченко повідомляє, що стан хворих, які знаходяться в реанімації, важкий, утім є позитивна динаміка. "Вони виведені із стану шоку, тому що коли поступали, питання стояло – про життя та смерть", – підкреслив лікар.

Зазначається, що міліціонерів одразу після нападу доправили до найближчої у цьому районі Києва лікарні швидкої допомоги. Крім того, серед постраждалих і працівник заправки. У нього прострілена рука.

Тим часом, у столиці попрощалися з міліціонерами, яких убили під час затримання озброєної групи. У бою загинуло двоє правоохоронців загинули, у них залишилися діти.

Нагадаємо, у ніч проти понеділка четверо молодиків здійснили напад на столичну АЗС. Сума, яку вони вкрали з каси, становить 823 гривні.

Дехто з підозрюваних служив у добровольчих батальйонах у зоні АТО, запевняє міліція. Затримані вже зізналися в обстрілі блокпоста міліції на Броварському проспекті, 2 травня, а також розповіли, що 9 травня вони планували терористичний акт у велелюдному місці.

У міліції повідомляють, щоб не допустити можливих терактів, цими вихідними правоохоронці перейдуть на посилений режим служби. Зокрема, їх планують озброїти значно потужніше, ніж зазвичай.

 

Джерело: Корупція.Інфо