Михайло Клюка з села Ясениця Турківського району Львівської області був важко поранений у зоні АТО і зараз перебуває у військовому госпіталі. Йому потрібна допомога на лікування.

Про це вчора на своїй сторінці у Facebook написала відома журналістка Леся Ганжа.

«Міші прийшла повістка 11 квітня. Він добре пам’ятає дату, бо це день народження дочки. «Тоді їй було 2 роки. А вчора виповнилося 2 роки і 4 місці». Міша подарував мені подарунок – кулю-кулон. А ввечері їх обстріляли, і зараз Міша з важким пораненням у військовому госпіталі.

Я учора там була. Він усміхається. Біля нього дружина Оля, брат і ще хтось з родичів. І дуже сувора медсестра – мене в палату не пускала, але я все одно пролізла і показала Міші його кулю. Він усміхнувся, що я не загубила його подарунок, а як я могла загубити – це мій улюблений кулон, я його тільки на ніч знімаю», – розповіла вона.

За словами журналістки, дружина пораненого Оля дуже скромна, вони взагалі прості скромні й дуже небагаті люди. Він лежить у травматології, палата №2. Леся Ганжа просить небайдужих допомогти пораненому з коштами на лікування.

Картка Приватбанку:

5168755387266683 Оля Клюка

Близько трьох годин тому Леся Ганжа у своєму Facebook повідомила, що Михайлу сьогодні зробили операцію.

«Його дружина Оля сказала: «Його три години мучили», і заплакала. Лежати Міші ще довго-довго. А Оля залишається в Києві біля нього. Її вже на тиждень прилаштували – від завтра вона переїде до прекрасної Галі, яка їй на тиждень лишає свою квартиру. Але їм ще буде треба багато всього-всього. Якщо у вас є можливість помогти Міші й Олі – поможіть, будь ласка», – зазначила вона.

Джерело: ZiK