Шанувальники неабияк перелякалися за життя Дмитра Комарова. В youtube з'явилося відео, зняте в Бразилії. На ньому під час вуличних зйомок на Дмитра і його знімальну групу напали місцеві.

Трохи пізніше на своїй сторінці в Instagram Дмитро Комаров пояснив, що живий здоровий, а коротке відео, опубліковане в мережі — це запис, зроблений на заняттях каскадерської майстерності.

«Друзі, тільки побачив, який жах в мережі і скільки сотень повідомлень в моїх телефонах. Поспішаю ще раз підкреслити: я живий і здоровий. На відео кадри зі зйомок, де я вчився працювати каскадером. А ось чому вони з'явилися в мережі, вирвані з контексту — це інше питання. За умовами договору з бразильською командою кіношників, які організовували ці зйомки, ми зобов'язувалися надати їм всі відзняті матеріали, тому що вони, як актори, теж беруть участь. Там їх обличчя. Виклав відео на свій канал бразилець на ім'я Іван. По суті, виклав себе — на відео він біжить за мною з пістолетом в ролі бандита. Він же — каскадер і організатор зйомок. Подзвонили Івану з питанням, навіщо він це зробив, і він відповів: «Це просто жарт». В принципі, по каналу видно, що там відоси зі зйомок фільмів».