Через п’ять років після того, як уже екс-депутат від “Блоку Петра Порошенка” Олег Барна хапав за пах колишнього прем’єр-міністра Арсенія Яценюка, ексцентричний політик продовжує активну діяльність в інтернеті. На цей раз він масово образив жінок через критику його нецензурних виразів.

Такі коментарі Барна опублікував в Facebook.

Колишній депутат ще влітку 2019 року залишив свій перший коментар під постом Facebook, в якому йшлося про образи з його боку на адресу журналіста “1 + 1” Ігоря Колтунова.

“Посилати недожурналіста, як і недолюдей, який є політичним кілером, брехуном (…) це не гріх”, – заявив тоді екс-нардеп.

“А яке Ви маєте право робити висновки про профпридатність і називати недолюдиною? ВИ, недодепутат, який не здатний ні емоції контролювати, ні свої руки, які мацали Яценюка за яйця, ні мову, особливо коли Вас запитують до причетність до корупційних справ. Чекаємо, коли Ви попрощаєтеся з мандатом, щоб український парламентаризм більше не знав цієї ганьби. Краща Вам нагорода – повне забуття про Вас, щоб не бачити Вас ні на одному з каналів. А Вашому прес-секретарю – кол за те, що не навчив спілкуватися з медіа . Навіть зараз Ви вбиваєте рейтинги ПЕСа своїми коментарями “, – відповіла йому тоді в коментарі Марина Калініна.

Через півтора року колишній нардеп вирішив нагадати про себе і повернувся в старий чат з новими образами: “Марина Калініна брехливе жовтороте бидло саме і потрібно ставити на місце. Отже, жовтороті, закрийте свої писки і не ганьбіть журналістику. І ще одне, ті особини, які покривають бидло, теж є бидлом. Ви такі страшні, ниці і дурні, що навіть моя нетверезість не поліпшить вашого становища. Бажаю вам гідного бика “.

У свою чергу жінка відповідає: “Ви другий день Ніяк не протверезієте ??? Боже, як добре, що Вам дали під зад і випхали з політики. Ви ганьба українського народу”. “Я так думаю, що у вас такий довгий і смердючий язик, тому що внизу якесь маленьке непорозуміння. Всі комплекси звідти. До бика вам, як в Рим на четвереньках. НЕ набивайте собі ціну, на вас ніхто не претендує. Про душу своєї подумайте, а не про те, що свербить. Теж мені скарб молодості знайшовся))) Бром треба пити. Горілка в вашому віці вже шкідлива “.

У якийсь момент до суперечки приєднується користувач під ніком Світлана Славінська:

“Недолюди? Хамло дике. Але всі побачили, що за тупе хамло Барна. Весь народ радий, що дали під жопу всім Барнам. Було хамло, а потрапило в псарню, ще стало більше паскудою, бо мозок відсутній. Як добре, що ВР очистилася від таких Барн. Правда залишилися їхні друзі та куми Риги з мертведчуком. І ти кого називаєш “хорошою людиною”? Себе? Тебе і людиною не назвеш “.

Тоді колишній політик вирішив відповісти обом жінкам відразу:

“Не повії повчати чесноти і не жовторотим говорити про правду і не брехливому бидлу на кшталт вас говорити про моральність”; “Не такому дурному і брехливому бидлу як ви оцінювати когось. Бо ж не повії говорити про чесноти”; “Тому пишіть своєму чоловікові, а не кидайтеся на чужого хлопця, нікчема”.