Наше джерело повідомляє, що Порошенка готували посадити під домашній арешт, але раніше відбулися події і від цього відмовилися. Зараз в Офісі Президента йдуть кулуарні «торги-переговори». Про це пише тг-канал “Легітимний”.

Лобісти Порошенку погрожують, що він влаштує майдан, якщо влада не піде на його умови. Лобісти вимагають повністю піти на умови Петра Порошенка.

Справа буде гучною і довгою, торги тривають, а таку кількість людей Петро Олексійович звіз сьогодні до Києва для того, щоб публічно пригрозити «влады», що він готовий до “війни”.

Максимально сьогодні Порошенко може отримати запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання, що передбачає здачу закордонного паспорта, але лобісти хочуть повністю розбити прокурорів і отримати абсолютну перемогу, щоб після інформаційно використовувати цю перемогу, як інформаційну торпеду проти чинної влади.

А тим часом “Резидент” пише, що всіма своїми діями ОПУ тільки накачують рейтинг Порошенку.

“Навіщо щотижня влаштовувати довбане шоу і створювати на рівному місці інформаційні приводи? Виглядає все це як свідома робота проти Зеленського, який просто не знає, що йому робити з владою подарованою українським народом! Історичний шанс який випав Україні може незабаром перетворитися в найбільше розчарування, потрібно переставити слухати клоуна Кирила Тимошенка і повертати Голобородька, якого чекають люди “, – йдеться в повідомленні каналу.

“Кейс Порошенка повністю провалений. З цього вже нічого не вийде. Петро Порошенко виграв цей трек повністю і тепер як переможець, просто публічно глузує над владою.
Сьогоднішнє засідання це якийсь дикий цирк, де одні намагаються максимально отримати хайпу, а інші намагаються закінчити швидше цю ганьбу.


Генпрокуратура в особі Ірини Венедктової кращі піарники Петра Олексійовича і Сергія Стерненка”, – додає” Легітимний “.

Відзначимо, що сьогодні Порошенко вже побував на допиті в ДБР і зараз він в Печерському суді, де йому мають обрати запобіжний захід у справі про призначення Семочко.

А в цей час під будівлею суду прихильники Порошенка влаштували мітинг.