Політолог Андрій Пальчевський дав розгорнуте інтерв’ю про українських політиків. Журналістка звернула увагу політолога на те, що п’ятий президент України Петро Порошенко виглядає дуже сумним у новій Верховній Раді.

“Тінь батька Гамлета. А у нього взагалі вигляд завжди сумний. Ви розумієте, він зайшов, натягнув на себе маску, як актор, здавався дуже талановитим. І потім мова, армія, віра… цвинтар. Ну цвинтар це я додаю, але Порошенко саме його має на увазі.

Він ввів країну в загибель і вона стала менша на 30% або скільки ми втратили території, менша на 30% населення, на 300% бідніша”, – зазначає Пальчевський.

Політолог переконаний, що він все зробив для того, щоб спустошити Україну. Він вважає, що колишній президент грав і підкорив усіх сльозами і роллю.

“Сьогодні ходили розмови, що 40 мільярдів доларів Порошенко відправив за кордон на рахунки. Я не знаю, але враховуючи, які витоку були з держави, чому я повинен думати, що це не так? Адже гроші то виробляються, ми з вами кожен день виробляємо гроші, а куди вони йдуть? Вони всі пішли Порошенку, Свинарчуку і всім ось цим троглодитам, які розв’язали війну, влаштували Роттердам, Липецьк, Мальдіви”, – стверджує Пальчевський.

Окрім того, за словами політолога, після скасування депутатської недоторканності Володимиру Зеленському та його команді потрібно зосередитися на посадках чиновників, які порушили закон.

При цьому почати потрібно з екс-президента Петра Порошенка.

Його здивувало, що після прийняття доленосного рішення Порошенко виступив перед депутатами і розповів про те, як його політична сила підтримувала вказаний законопроект.

Він прокоментував історичне рішення українського парламенту, який 3 вересня проголосував за прийняття закону про скасування депутатської недоторканності.

«Подібні прийомчики Петру Порошенку з рук не зійдуть. Я, до речі, все чекаю, коли ж Володимир Зеленський почне виконувати другу обіцянку: саджати. Починати йому треба саме з цього нашого чудового Петі, «організатора» нібито всіх наших перемог. Ганьба, Петруша! До чого тут ти? У тебе було п’ять років, а ти в цей час нам вводив військовий стан для того, щоб стати президентом ще раз», – обурився Андрій Пальчевський.

Відповідно до прийнятого закону, з 1 січня 2020 року всі депутати стануть офіційно «доторканними», але можливості для політичних переслідувань за парламентську діяльність будуть зведені до мінімуму.