Відомий юрист Андрій Портнов заявив, що колишній президент України Петро Порошенко незаконно перетнув кордон України. Відповідний допис він розмістив на своїх сторінках у соціальних мережах.

“Не дуже хороші новини у справі про використання Порошенком підроблених паспортів при польоті на Мальдіви, дорогі друзі. Знаючі люди кажуть, що при позавчорашньому обшуку у прикордонників і диспетчерів в Жулянах знайдені всі докази незаконного перетину Порошенко кордону”, — написав він.

Портнов додав, що встановлення всіх підроблених паспортів Порошенка і його сім’ї допоможе знайти оформлені документи, вкрадені у держави активи і розшукати його нові рахунки і офшори.

За словами Портнова, під час обшуків у гаражі Адміністрації президента знайшли також підроблені автомобільні номери, на яких Порошенко начебто виїжджав до аеропорту та часом використовував для особистих потреб.

Порнов заявляє, нібито правоохоронці відправили запит на Мальдіви щодо паспортів, за якими Порошенко реєструвався там під час прильоту.

Як відомо, 12 вересня пройшли масові обшуки по кримінальних справах, фігурантом в яких виступає колишній президент України Петро Порошенко.

Обшуки у справах про розкрадання і мародерство в армії відбулися у будинках Валерії Гонтарєвої, Укроборонпрому та інші структурах, які імовірно брали участь у відмиванні командою Порошенка вкрадених з армії коштів.