Партія “Європейська Солідарність” не підтримувала призначення Кабміну Олексія Гончарука.

Про це у коментарі “Прямому” нагадав народний депутат фракції “ЄС” Олег Синютка.

“Ми не підтримували призначення попереднього Кабміну, бо ми попереджали, що це Кабмін невігласів та непрофесіоналів. І тому, напевне, не нам сьогодні звільняти, а тим паче, точно не нам відповідати за діяльність цього Кабміну, який так безславно просто за півроку іде геть з української авансцени, з української історії. І напевне, не нам сьогодні підтримувати цей новий перелік прізвищ, тому що це незнайомі люди, це точно не команда професійних людей”, – сказав він.

Синютка також нагадав про відповідальність особисто президента Володимира Зеленського за дії цього уряду.

“Було би правильно – і ми би хотіли підтримати такий хід речей, – коли б на трибуну вийшов президент Зеленський і прозвітував за попередні дев’ять місяців своєї роботи, розкаявся в своїх помилках, в своїй непрофесійності, і тоді можна було б вести професійну розмову про подальші речі”, – зазначив він.

Раніше стало відомо, що комітет організації державної влади рекомендував Верховній Раді прийняти відставку прем’єрміністра Олексія Гончарука.

Українці обурені:

“А всі попередні роки відповідальності не було на вас?”, “То може одразу Порошенка треба було призначити”?, “Всюди лізуть!”