Держбюро розслідувань викликає Петра Порошенка на допит на 11:00 29 травня. Про це заявив заступник керівника слідчого управління ГБР Микола Арманов.

Також він підкреслив, що повістку Порошенко вручили через його дружину Марину. Однак те, що адвокат Порошенко, Ігор Головань, заявив, що ніякої повістки його підзахисному через дружину не вручили, що дає зрозуміти – на новий допит Порошенко також не збирається. Про це повідомляє “Клименко Тайм”

Раніше співробітники Державного бюро розслідувань виїхали з київського музею Івана Гончара, куди, імовірно, прибули для вилучення картин з колекції Петра Порошенка, які проходять у кримінальній справі.

Про це повідомляє телеграм-канал “Політика Країни”.

За словами учасників групи підтримки колишнього президента, співробітники ДБР вилучили лише митні декларації до полотен.

Представники Держбюро поїхали з території музею під крики порохоботов “Окупанти!”. При цьому у мікроавтобуса зі спецназом ДБР виникли труднощі: виїзд йому перекрили інші машини. Однак протягом лічених хвилин шлях був розблокований, і автобус покинув територію музею під крики “Ганьба!”.