На засіданні Уряду Президент України Петро Порошенко оголосив про прийняття рішення про створення Національної поліції України.

нова поліція

Про це повідомляє Корупція Інфо.

"У нас продовжується реформа правоохоронної системи і тому відповідно до Закону України "Про поліцію" Кабінет Міністрів сьогодні приймає рішення щодо створення центрального органу виконавчої влади, який підпорядковується МВС, а саме: сьогодні в Україні офіційно створюється Національна поліція України", – заявив Президент.

Нагадаємо, що оновлена поліція уже почала працювати у трьох містах України: Києві, Одесі й Львові.

"Зараз у нас розгортається по всій країні проект патрульної поліції, який вже стартував у Києві, Львові, Одесі. Найближчим часом, 26 вересня, в Харкові почне роботу патрульна поліція. 26-го буде урочиста присяга і заступлять на чергування поліцейські, 800 поліцейських", – зазначив глава МВС Арсеній Аваков.

"Крім того, завтра, 3 вересня, в Івано-Франківську стартує набір в нову патрульну поліцію і буде набрано 200 поліцейських. 6 вересня – у Вінниці, 13 вересня – у Чернігові, 15 вересня – в Херсоні, 21 вересня – в Черкасах і Кременчуку, 23 вересня – в Полтаві стартує набір в нову патрульну поліцію, а також, особливо підкреслюю, у Слов'янську, Краматорську 26 вересня ми розпочинаємо набір до патрульної поліції, особливо ввічливої, особливо сильної", – констатував міністр.

Кроки з упровадження Нової поліції в інших регіонах України оприлюднила прес-служба патрульної поліції України.

1